Kunst Uit Eigen Provincie 2024/2025

Op zoek naar een fraai kunstwerk voor in uw woning of bedrijfspand? Of genieten van indrukwekkende kunst tijdens de feestdagen? Ook de komende kerstvakantie is WVT het domein van kunstenaars uit de gehele provincie. Het jaarlijkse kunstevenement ‘Kunst Uit Eigen Provincie 2024/2025’ vindt plaats vanaf 18 december 2024 in het WVT-gebouw. 

18 december 2024
20.00 – 21.00 uur: Opening Expositie

De expositie is daarna twee weken lang te zien in de middagen.

Deelnemen als kunstenaar

Met de tentoonstelling ‘Kunst Uit Eigen Provincie’ willen wij iedereen de gelegenheid bieden kennis te maken met verschillende kunstvormen en
kunstuitingen, d.m.v. het exposeren van werk van kunstenaars uit de regio. Ook beginnende kunstenaars zijn van harte welkom.

De expositie geeft kunstenaars uit onze eigen provincie de gelegenheid om te exposeren voor een breed publiek. Op de tentoonstelling zal kunst van meer dan 50 exposanten te zien zijn. De expositie is gratis toegankelijk voor publiek.

Aanmelden voor de kunstexpositie kan tot 15 september 2024. 
Voor vragen over Kunst Uit Eigen Provincie kunt u mailen naar kuep@vvsowvt.nl.