Coaching cursus GRIP-OP-STRESS

Wist je dat stress in principe heel gezond is? Het zorgt ervoor dat je elke ochtend uit bed stapt, het geeft je focus en houdt je alert. Toch wordt stress vaak als iets negatiefs gezien en ervaren. Hoe zit dat nu en hoe is het met jouw stress?

Dit gaan we allemaal onderzoeken in deze interessante cursus met elke ochtend voldoende tijd voor ontspanning.

 

Misschien herken jij je in de volgende signalen: nekpijn, hoofdpijn, hartkloppingen, last van ingewanden, slaapproblemen, snel geïrriteerd, gespannen, angstig, rusteloos, depressief, concentratieproblemen, besluiteloos, piekeren, gezelschap vermijden, andere eetgewoontes. Dit kunnen heel goed stress-signalen zijn. Waarschijnlijk weet je dit ook van jezelf en heb je al van alles geprobeerd om minder gestrest te worden. Dan heb je vast ook ervaren hoe moeilijk het is om dit gevoel van stress te verminderen. De stress heeft grip op jou, je hebt vast het gevoel dat je er geen controle over hebt.

 

In deze cursus deel ik mijn kennis en brengen we samen “jouw stress” in beeld. De cursus zit naast “weetjes” vol met bewustwording, ervaring en oefeningen. Zodat jij na de cursus jouw eigen plan klaar hebt liggen, dit geeft je GRIP-OP-STRESS:

  • Wat zijn jouw stress-signalen?
  • Wat is jouw stress-patroon?
  • Wat kun jij beïnvloeden / stress management.
  • Hoe kun jij op weg naar een meer gezonde en ontspannen leefstijl die bij jou past?

 

Start                : vrijdag 2 oktober van 09.30 – 11.30u

Start                : Maandag 2 november van 19.30 – 21.30u

Kosten             : 4 lessen € 80,-

Deze cursus start dus dit seizoen op 2 momenten, een ochtend en een avond.